Женски пролет pullovers жените секојдневен о-вратот џемпери Batwing целосна ракав печатени лабава плетени жените облека џемпер DD465 F

Женски пролет pullovers жените секојдневен о-вратот џемпери Batwing целосна ракав печатени лабава плетени жените

DEN 1426.00
-45 %
DEN 2592.00

Тековен

големина Должина Биста Ракав Половината една големина 77 76 32 72


Останатите карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
DD465
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
EASTQUEEN
Облека Должина:
Долго
Материјал Состав:
Полиестер
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Техника:
Компјутер Плетени

Слични понуди