Probrico 15 Компјутери Црн Квадрат од Нерѓосувачки Челик Кабинет Повлекува 2'-10'/50мм-256mm Рачки на вратите Кујнски Мебел Фиока Кабинет Повлекува

Probrico 15 Компјутери Црн Квадрат од Нерѓосувачки Челик Кабинет Повлекува 2'-10'/50мм-256mm Рачки на вратите

DEN 1103.52

Тековен


100% Сосема нов и строго се тестираат пред да испрати
Нашите Пакување
Карактеристики :
* Главен Материјал : Нерѓосувачки Челик
* Крај На Боја : Црна
пакет се вклучени :
* 1 парчиња на одбраната кабинет рачки
* Инсталација Завртки
* Нашите завртки се 25mm(1 ") должина.
* Спектар на одборот дебелина : 14mm~21mm
* Ако имате подебели одбор,ќе треба да се купи повеќе завртки,ве молиме кликнете тука :
* Да НИ,АУ,ЕУ, тоа трае 7-15 работни дена да испорача. Во други земји, тоа трае 2-4 недели за да се избави .
* Ние брод пакети со следење на број за сите земји.
* Ве молиме не го остави негативни повратни информации директно пред да контактирате со нас за добивање на решение.
* За увоз доход, ве молиме истрага вашиот локален обичај за детали,тоа не е вклучено во цената и превозот надомест.
* Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по вашите пари избришани.
* Сите пријави се прифатени,Но ако тоа не е Квалитет проблем,враќање поштарина ќе се преземат од страна на купувачот
* ние Гарантираме за сите стоки Квалитет,ако тоа е Квалитетот проблем, ние ќе ви вратат без да ги врати или да ги преземат за враќање поштарина
* Нашата Мисија :
Има диви спектар на производи на нашите клиенти,
со цел да им овозможи да живеат пријатна живот во куќи кои се изградени, по пристапни цени.
* Нашата Визија :
Ние се обезбеди добар квалитет дом на градежни производи и професионални услуги на нашите клиенти,
дејствува како мост помеѓу фабриката и потрошувачите.


Останатите карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
probrico
Број На Модел На:
PSDJS10HBK/PDDJS10HBK64-256
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Модерна
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
50mm(2inch)-256mm(10inch)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични понуди