TDIYJ Пријател Засекогаш Серија Две-боја на Злато И Сребро Pendant Ѓердан Половина И Едната Половина Девојка Брат Неколку Целата Продажба

TDIYJ Пријател Засекогаш Серија Две-боја на Злато И Сребро Pendant Ѓердан Половина И Едната Половина Девојка

DEN 343.00
-0 %
DEN 343.20

Тековен


TDIYJ Пријател Засекогаш Серија Две-боја на Злато И Сребро Pendant Ѓердан Половина И Едната Половина Девојка Брат Неколку Целата Продажба
Алуминиумски Материјал
Пакување OPP
MOQ 1 Pair
Боја На Сребро.
Големина 45см+5cm Продолжување на Синџирот
Нашето ветување : Висок квалитет со конкурентна цена и за кратко време на испорака!!!
1) Објектот се само превезува по Уплата.
2) ве Молиме проверете ја вашата Адреса внимателно кога обработка
3) EMS, DHL, UPS-от, Кина Пост Воздухот, e Packet
4) Ако вашата цел износ е помал од $200 , ние ќе брод објект од страна на DHL
1)да ја прифатиме сите средства на плаќање Ali Express одобрени.
2)кој Било друг прашање или загриженост за плаќање, pls се поврзете преку Порака или Trademange.
1) ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ако не се задоволни со предмети по пристигна.
2) целосна наплата вклучувајќи го и превозот цена ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано.
1) Ако сте се statified со вашата нарачка, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек . Тоа е најдобар охрабрување за нас.
2) Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме да ни оставите порака, или e-mail за нас наскоро. Тоа не помогне да се реши проблемот со давање на негативни повратни информации пред да контакт.
1) Нашиот Процес
2) Нашата Компанија


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
TDIYJ
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
3cm*2.7 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
pendant ѓердан
боја:
Злато Сребро.
Тип На Објект:
pendant ѓердан
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Orign:
Џе,CN
is_customized:
Yes
синџир материјал:
Легура
pendant материјал:
Легура
Должина:
45cm+5cm Extension Chain

Слични понуди