Star Wars Црна Витези Cosplay Чизми Чевли Сопствени Направени

Star Wars Црна Витези Cosplay Чизми Чевли Сопствени Направени

DEN 2827.20

Тековен


Препорачуваме за Вас
Ткаенини : СТП Кожа
Ве молиме да Напомена : Чевли Големина Опции се Кина Стандард, ве Молиме погледнете го следново Чевли Големина на Табелата за да го најдете вашиот одговара на Големината.
Ако не можете да најдете една големина одговара, можете да изберете Сопствени Направени Услуга, ве Молиме Оставете ни една порака за вашиот следниве мерења :
1.Пол
2.подигнете висина
3.нозете должина
4.нозете ширина
5.на widthest обемот на теле
Како да се Измери себе
Чевли Одлуки време е околу 5-7 дена, Што време е за 7-12 дена во текот на зафатен време. Ако ви треба предмети во брзање или ќе имаат рок, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на една цел.


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
Црна Витешкиот Ред
Извор:
Star Wars

Слични понуди