За Samsung Галакси S7 G930 Случај Цртан филм 3D Олеснување Печатење Шема Задниот Поклопец TPU Меки Силиконски Случај

За Samsung Галакси S7 G930 Случај Цртан филм 3D Олеснување Печатење Шема Задниот Поклопец TPU Меки Силиконски

DEN 45.00
-5 %
DEN 47.52

Тековен

Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.


Останатите карактеристики

Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7
дизајн:
Егзотични,Ткаеше,Симпатична,Животински
Големина:
For 5.1 inch
Карактеристики:
Ултра Тенок Домот Убави Меки Пластични шема Телефон Случај Маска
Бренд Име:
ERAMIKE
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++
Карактеристики:
carcasa carcasas мобилен Задниот поклопец кеси го освои роке пад на превозот
Компатибилен Модел:
За Samsung Галакси S7 G930
Материјал:
Мека Silm TPU Силикони
Тежина:
About 30g
Времето на Пазарот:
Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque fundas школка Случај
Стил:
Новиот Бренд Најновите Модни Племе Цртан Филм Шема Телефон Случај
дизајн:
TPU Мека Пластика Силиконска Маска
Специјалност:
Ниеден почеток Не несреќа се Задржи нови

Слични понуди