ZOOYOO Висок Квалитет Шупливи Од Риба И Делфин Ѕид Налепница Бања Водоотпорен Отстранлив Винил Уметност Decal

ZOOYOO Висок Квалитет Шупливи Од Риба И Делфин Ѕид Налепница Бања Водоотпорен Отстранлив Винил Уметност Decal

DEN 265.00
-45 %
DEN 482.40

Тековен


Производот се Покаже и Детали


Останатите карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Портокалова
Големина:
73cmx43cm, 58cmx33cm, 101cmx59cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
B488
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Ѕидот Налепница Објект:
Висок Квалитет Шупливи Од Риба И Делфин Ѕид Налепница
Производ големина:
L,M,S
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Шема
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Функција:
Висок квалитет,еко-пријателски
Материјал:
Винил

Слични понуди