NewBang Бренд Големи Димензии 5XL 6XL 7XL Жените Overcoat Женски Ultra Light Патка Надолу Јакна, Плус Есен Зима Маскирани Надолу Грб

NewBang Бренд Големи Димензии 5XL 6XL 7XL Жените Overcoat Женски Ultra Light Патка Надолу Јакна, Плус Есен

DEN 1350.00
-35 %
DEN 2076.48

Тековен


New Bang Големи Димензии 5 XL 6 XL 7 XL Жените Overcoat Женски Ultra Light Патка Надолу Јакна, Плус Големина Есен Зима Маскирани Надолу Грб
долу јакна ultralight надолу јакна куртка женская пуховик doudoune femme прекривки де canard пуховик chaqueta pluma mujer женский пуховик donsjas жените надолу јакна ултра светлина надолу goose надолу палта жените женские пуховики parkas mujer invierno 2017 пуховик женский тонкий Пуховик женский пуховик зимний женский легкий женский пуховик куртка женская casaco pluma де ganso пуховик длинный camperas mujer abrigo pluma Пуховик parkas де pluma mujer jaqueta feminina inverno најлон паркови pluma mujeres invierno puffer јакна Женские пуховики зимний пуховик надолу грб ПУХОВИК ДЛЯ ЖЕНЩИН теплая кофта женщины campera mujer camperas де pluma Куртки женские куртки женские зимска јакна жените јакна 5xl ветровка парка


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Широк-waisted
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Пополнување:
Бела патка надолу
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Копчето,Патентите
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
NEWBANG
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Одредување На Содржина:
90%
Материјал:
Најлон
Одредување На Тежината:
100g-150g
Број На Модел На:
Z170628YR02
Тежина:
0.3-0.5kg
долу грб женски тенок:
Женска јакна големи димензии 7xl
боја:
црна, розова црвена роза зелена вино
паркови жените јакни:
пердув јакни
Одредување На Содржина:
женска јакна надолу
долу грб женски:
Пердув грб јакни жени
жените надолу грб:
долу грб
дизајн:
зима жените надолу јакна маскирани
долу јакна зимска жени:
Ултра Светлина Надолу Јакна Жени
Големина:
S M L XL XXL XXXL 4xl 5xl 6xl 7xl 8xl
женски јакни:
зимска јакна жени

Слични понуди