ЗА Panasonic panaflo FBA08A48H 48V 0.09 НА 8CM 8025 трета линија фан

ЗА Panasonic panaflo FBA08A48H 48V 0.09 НА 8CM 8025 трета линија фан

DEN 648.00
-10 %
DEN 720.00

Тековен


Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.
Бренд : Оригинални ЗА Panasonic [panaflo]
Тип : FBA08 A48 H
Димензии : 80 x 80 x 25мм
Номинална напон : DC48 V
Влезна Моќност : 0.09 На
Имајќи Тип : Ракав Имајќи
Инсталации : Црвено Црна, Жолта три линии
Интерфејс : матична Плоча 3 P линија со пиштол
Кабел должина : 10 CM Десно Лево


Останатите карактеристики

Бренд Име:
nidec
Применливи:
Мулти-платформски
Тип Радијатор:
Фан
Финост:
Користи
Услуга:
Друг / други

Слични понуди