5PCS Магијата Пен Erasable Гел Пенкало 0.5 mm Совет Сина Рефил Студент Канцелариски Пишување Пенкало трговија на Големо

5PCS Магијата Пен Erasable Гел Пенкало 0.5 mm Совет Сина Рефил Студент Канцелариски Пишување Пенкало трговија

DEN 107.00
-5 %
DEN 112.80

Тековен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис Име : 5 PCS Магијата Пен Erasable Гел Пенкало 0.5 mm Совет Сина Рефил Студент Канцелариски Пишување Пенкало трговија на Големо
Материјал : Пластика
Совет : 0.5 mm
Пенкало Должина : околу 15 см
Рефил Должина : околу 13cm
Пенкало Бои : Сина/Темно Сина/Црна
Мастило Боја : Сина/Темно Сина/Црна
Erasable : Да
Пакување листа : 5 PCS Erasable Гел Пенкало( 5 PCS иста боја)
Продавница имаат erasable пенкало рефил за продажба,Одат и да ја најдете.
Купувачи внимание : Бидејќи erasable природа, не може да се користи во хартии од вредност и важни документи потпишани работа
Опис На Производот
Erasable Пенкало е посебен рефил, која е различна од обичните рефил.
Ако refills на Erasable Пенкало искуства високи температури (ова може да биде за време на транспортот).
бојата на пен refills ќе се промени (ќе стане млечно бела), и дури и да доведат до refills не може да биде напишана.
Ако наидете на таква ситуација, можете да го замрзнете пенкало refills во комора за замрзнување.
По 12 часа, бојата на пен refills ќе се врати во нормала.Отстрани refills од фрижидер;
ќе треба да се почека 1-2 часа, refills може да се користи нормално.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден


Останатите карактеристики

Тип:
гел пенкало
Бренд Име:
XueSheng
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Erasable Или Не:
Yes
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Број На Модел На:
Erasable Гел Пенкало
Материјал:
Пластични
Name1:
магијата пен
Name2:
Erasable Гел Пенкало
name3:
пишување пен

Слични понуди