2017 Envmenst Мода за Мажи Harem Фармерки Изми Нозете Shinny Тексас Панталони Хип Хоп Спортски Еластичен Појас Joggers Панталони

2017 Envmenst Мода за Мажи Harem Фармерки Изми Нозете Shinny Тексас Панталони Хип Хоп Спортски Еластичен Појас

DEN 859.00
-10 %
DEN 954.72

Тековен

Како светлина причина,таму ќе биде малку боја разлика,ако ум не тогаш да се купи.ви благодариме на соработката. Големина на : не се сите големина на располагање за следниве листата. Спореди детали големина со твое. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење,ви благодариме. Ако имате било какви прашања,ве молам дозволете ми да знам,јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне. 1cm=0.3937 инчен 1inch=2.54 см Ако не сте го доби цел во време или големина не одговара за вас, ве молиме договор со нас, прво,ќе се справи со тоа добро,ви благодарам.


Останатите карактеристики

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Одговара Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Envmenst
Фармерки Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Измијте:
Медиум
Ткаенина Тип:
Лента
Должина:
Full Length
Број На Модел На:
nz06
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Декорација:
Изгребани

Слични понуди