5.0 Инчен За BQ BQ-5058 BQ5058 BQ 5058 Екран на Допир Digitizer Сензор Стакло Панел Црното Злато Боја Со Лента 1PC/Многу .

5.0 Инчен За BQ BQ-5058 BQ5058 BQ 5058 Екран на Допир Digitizer Сензор Стакло Панел Црното Злато Боја Со Лента

DEN 302.40

Тековен

Компатибилна со Моделот : ЗА BQ BQS-5058 BQS 5058


Останатите карактеристики

боја:
црна, златна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За BQ BQS-5058
Бренд Име:
Маглива убавина
Екранот:
≥5
Компатибилен Бренд:
За BQ
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Црното Злато
Тест Пред Пратката:
Yes
Тип:
digitizer
is_customized:
Yes
квалитет:
оригиналниот

Слични понуди