Vehemo ABS Адаптер за Напојување за Антена Bluetooth Стап Преносни Bluetooth Приемник Миксер Слушалки

Vehemo ABS Адаптер за Напојување за Антена Bluetooth Стап Преносни Bluetooth Приемник Миксер Слушалки

DEN 169.00
-14 %
DEN 197.28

Тековен


Опис :
Боја : Црна / Сина / Розова
Материјал : ABS
Bluetooth верзија : 4.1 + EDR
Примање на далечина : 10 метри
Фреквенција : 2.4 GHz
Приклучок : 3.5 mm
Префрлете го оценувате : 24 Mbps
Компатибилен : Универзална
Работното време : до 8 часа
Полнење : DC 5 V (МИКРО USB Интерфејс)
Батерија : Вграден-во литиум батерија
Карактеристики : Bluetooth безжична, мини и hands-free, автомобил Bluetooth музички приемник
Производ Големина : 6 * 1.5 * 1.5 cm
Bluetooth V4.1 + EDR, пренос на далечина е до 10m.
Еден копчето за да се контролира за да пуштите музика или да handsfree телефонски повик.
Со mini-USB полнач, долго работно време, до 8 часа.
Помала потрошувачка на енергија, компактен, џеб големина дизајн, plug and play, лесен за употреба.
Направете вашиот Автомобил ПОМОШЕН аудио една системот и домашно Кино AV Hi Fi Околните систем стане bluetooth компатибилни, преземање музика од.
Bluetooth вклучете уред како што е i Phone, i Pad, i Pod, HTC, Samsung Smart мобилен телефон или Bluetooth КОМПЈУТЕР, Лаптоп.
Пакување листа :
1x приемник
1x 3.5 mm аудио приемникот
1x USB кабел
1x англиски упатство


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Vehemo
Тип На Објект:
Bluetooth Сет За Автомобил

Слични понуди