1 Парче Protable розова Трепките Curler Tweezer Виткање Око Трепките Клип Естетската Убавина Шминка Алатка

1 Парче Protable розова Трепките Curler Tweezer Виткање Око Трепките Клип Естетската Убавина Шминка Алатка

DEN 66.24

Тековен

Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 3) Ние само брод да се потврди цел адреси. 2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и Ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. 5) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 4) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
меи автора продолжува да работи чи
Број На Модел На:
Eyelash Curler
Материјал:
ментална
Големина:
Full Size
Тип На Објект:
Eyelash Curler

Слични понуди