2 парчиња Пластика, Најлон Т Слот Црна Врата се Справи за Алуминиумски Истиснување Профил 4040 или 4545 sereis, Должина L=180mm

2 парчиња Пластика, Најлон Т Слот Црна Врата се Справи за Алуминиумски Истиснување Профил 4040 или 4545 sereis,

DEN 335.52

Тековен


2 парчиња Пластика, Најлон Т Слот Црна Врата се Справи за Алуминиумски Истиснување Профил 4040 или 4545 Серија, Должина L=180mm
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Должина : 180mm
Се користи за : алуминиумски истиснување профил 4040 со слот 8мм или 4545 серија со слот 10мм
Рачки само : вклучува 2 парчиња рачки
Со завртки и орев : 2 парчиња се справува + 4pcs завртка(m8x16) + 4pcs нут(40-ти години/45s-М8)
На овој линк е за должина 180mm, ве молиме понудата други линк во мојата продавница за должина 90mm/120mm/150mm
Превозот и Ракувањето со :
1. Повеќето предмети може да бидат испратени во рок од 2 работни дена. Ние ќе контактирајте купувачот ако некои наредби може да биде не се исполнети ontime;
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спор;
3. Ние ќе се направи реконструкција или повторно да испратите објекти ако не можете да добиете делови во рок од 60 дена или ќе прими погрешен предмети или дефект предмети;
4. Купувачот треба да биде одговорен за трошоците/даночен обвинет од страна на царината во вашата земја.


Останатите карактеристики

Големина:
4040, 4545
Тип:
Рачки На Вратите
Површина По Завршувањето:
Electroplated
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
TK-180
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија

Слични понуди