ZUCZUG Багажникот Капак Bootlid Заклучување Поддршка Actuator Заградата За ФОЛКСВАГЕН Бора MK4 Голф MK4 Jetta 4 Passat Б5 Б5.5 1J5 827 425 ЕДЕН 1J5827425A

ZUCZUG Багажникот Капак Bootlid Заклучување Поддршка Actuator Заградата За ФОЛКСВАГЕН Бора MK4 Голф MK4 Jetta

DEN 583.00
-20 %
DEN 728.16

Тековен


Автомобил Модел : "ФОЛКСВАГЕН" Бора MK4 1999-2004 "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 1999-2004 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK4 1999-2004 "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 Б5.5 1998-2005 Дел Број : 1 J5 827 425 ЕДЕН 1 J5 827 425 E 1 J5 827 425 F Компатибилен Дел броеви : 1 J5 827 425 A 1 J5 827 425 E 1 J5 827 425 F 1 J5827425 A 1 J5827425 E 1 J5827425 F 1 J5-827-425-НА 1 J5-827-425-E 1 J5-827-425-F Пакет состав : Автомобил Задните Трупот Заклучување на База Bootlid Капак Latch Заградата Планината 1 J5 827 425 СО Количина 1


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Подигнете Клапи
Материјал:
Метал
Име На Модел:
1J5 827 425 ЕДЕН 1J5 827 425 E 1J5 827 425 F
Бренд Име:
ZUCZUG
Осветленост Дел Број:
1J5827425A
Објектот Тежина:
0.23Kg
Објектот Должина:
30.5cm
Материјал Тип:
Метал
Објектот Висина:
8.5cm
Објектот Ширина:
0.2cm
Модел Година:
1999-2004
Производителот Дел Број:
1J5 827 425 ЕДЕН 1J5 827 425A
Поставување на Возило:
Задните
Другиот Дел Број:
1J5-827-425-А
Земја/Регион на Производство:
Кина
Специјални Функции:
Автомобил Задните Трупот Заклучување На База Bootlid Капак Latch Заградата Планината
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име на производ:
Автомобил Задните Трупот Заклучување На База Bootlid Капак Latch Заградата Планината
Производ инсталација локација:
Надворешноста
Производ Дел Број:
1J5 827 425A 1J5 827 425E 1J5 827 425F 1J5827425A 1J5827425E
Другиот Дел Броеви:
1J5827425A 1J5827425E 1J5827425F
Соодветните модели на автомобили:
ФОЛКСВАГЕН Голф Бора Jetta MK4
модели на автомобили:
ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б5.5

Слични понуди