HENGJIA 8cm 3.6 g мека гума ракчиња риболов мами вештачки едра swimbaits штука пастрмка сом pesca риболов tackles

HENGJIA 8cm 3.6 g мека гума ракчиња риболов мами вештачки едра swimbaits штука пастрмка сом pesca риболов tackles

DEN 120.00
-30 %
DEN 171.36

Тековен

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето. Ова пониска цена не влијае на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производите.
2 : Ако вашата цел е многу голема , ние може да ги промените соодветна испорака метод за вас , ви благодариме
Политика На Враќање
1.
Тип : Мека гума риболов мами
Тежина : 3. Ние имаме големо количество на стоки на залиха за да се обезбеди брза испорака услуги; Обезбедување мешани цел и OEM услуги.
Напомена :
1 : Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Нудејќи супериорна,иновативни производи и обезбедување на високо ниво на услуги на клиентите.6 g
Lenght : 8cm
Количина : 5pcs
Кука : нема куките
Материјал : мека гума
бои : како на сликата
Карактеристики :
тие се создаде живот-како пливање на дејствија во вода!
непречено и брзо пливање активности
светли бои го прават тоа
powerfulto привлечат големи риби!
Пакет и Испорака
1 Free Превозот! Обично,Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван chian пост воздух mail кој, вообичаено, пристигнуваат во рок од 15-45days откако беше објавено . Но тоа може да не важи за оние земји со различни тарифни правила. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса. Ние ќе се направи одлука со која метода на пакети треба да бидат испратени надвор.Откако ќе ја испратите пакети,ние ќе ги достави на следење на број на системот и можете да прикажете ажурирани.Повеќето предмети очекува да пристигне во рок од 5~7 дена во нормални услови. Ако ви се надевам дека вашата цел може да се увезуваат без должност, ве молиме контактирајте со нас.


Останатите карактеристики

Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерце,Реката
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
Мека ракчиња риболов мами
Мами тип:
Ракчиња риболов мами
Материјал:
мека гума
Количина:
5pcs

Слични понуди