12pcs микс стил Ароматерапијата Парфем Locket Snap копчето Етерично Масло Diffuser snap копчето накит најдобрите подароци

12pcs микс стил Ароматерапијата Парфем Locket Snap копчето Етерично Масло Diffuser snap копчето накит најдобрите

DEN 1030.08

Тековен

Напомени : 1. Сите наши производи се 100% Сосема Нов. Еко-пријателски материјали, доведе слободни, никел слободни. 2. Мини Цел е УСД $7. Ве молиме додадете објекти во количката,а потоа ги плаќаат заедно. 3. Ако вашата цел е повеќе од $200, ќе бесплатен превозот преку DHL/Федекс/и други изрази. 4. Трговија на големо е добредојден. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.


Останатите карактеристики

Метална боја:
Други Остави Порака
Бренд Име:
Ysawena
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристал
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
EA0348
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
20MM Snap Копчето
Обликотшема:
ангел крило

Слични понуди