Диви Шумски 3D Завеси за Дневна Соба Sunshade Прозорец Завеси Нарачана Големина

Диви Шумски 3D Завеси за Дневна Соба Sunshade Прозорец Завеси Нарачана Големина

DEN 2075.00
-5 %
DEN 2184.00

Тековен

Може да се прилагоди на големината
Број на модел : HY0001
Сенчење го оценувате околу 90%.
Материјал : Полиестер затемнување ткаенина
Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, може да се мијат, може да се пеглаат, не исчезнува, нема намалување.
Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење
Цел : Дневна соба - Спална соба - Office - хотели
Висок квалитет сенка ткаенина, може ефикасно да се спречи ултравиолетови, Машина Перат
Оваа завеси е за шиење заврши ,Вклучуваат куки .можете да ги користите comfortablely.
Ова е куки висат процес, повеќе од три-димензионални.


Останатите карактеристики

Големина:
W264cm H241cm, W300cm H270cm, W203cm H241cm, W264cm H213cm, W203cm H160cm, W264cm H160cm, W203cm H213cm, W220cm H180cm, W150cm H166cm
Бренд Име:
AhLoyalty
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Тип:
Завесата
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Техника:
Ткаени
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Печатени
Стил:
Европа
Локација:
прозорецот
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе,Канцеларија
Формат:
Мушка Јаже
Број На Модел На:
D0022A
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Животните

Слични понуди