LP125WF2 SPB3 SPB4 одговара LP125WF4 SPH1 B125HAN02.0 eDP 30 Pin LCD LED ЕКРАН IPS

LP125WF2 SPB3 SPB4 одговара LP125WF4 SPH1 B125HAN02.0 eDP 30 Pin LCD LED ЕКРАН IPS

DEN 3720.00

Тековен

Да повеќето земји : 10-25 работни дена (како што се Германија, Шпанија, Swden, Швајцарија и др. Клиентите ве молиме да побара Враќање Стока за ставање во Промет (RMA) пред испорака на производот назад, и е одговорен за било превозот обвиненија на бродот на производот назад. Ве молиме следете ги инструкциите во RMA да се спакуваат производот или тоа може да биде одбиено.5 инчи Резолуција 1920×1080 Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени.4"и така натаму. Лаптоп со LCD резолуција не треба да beupgraded или омаловажувани. Мора да се потврди дека овој екран натпревари вашиот лаптоп во големина и во резолуција пред да го купите! Не се Враќа Поради Неправилна Инсталација или Некомпатибилност
Продуктната линија
Лаптоп со lcd и led екран : од 4.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е вистинскиот. Резолуција : WSVGA,WXGA,WXGAHD,XGA,WXGA+,++WXGA
3.


Останатите карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Бренд Име:
LALAWIN
Број На Модел На:
LP125WF2 SPB3 SPB4 LP125WF4 SPH1 B125HAN02.0
Тип На Производ:
Таблета LCD

Слични понуди