Супер Силен Nunatak Шарени 8 Влакно Ткае 300 МЕТРИ Риболов Линија Широк Агол Плетенка Технологија ЈП Линија Saltwater Слатководни

Супер Силен Nunatak Шарени 8 Влакно Ткае 300 МЕТРИ Риболов Линија Широк Агол Плетенка Технологија ЈП Линија

DEN 837.00
-47 %
DEN 1579.20

Тековен


Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница. Никогаш не сум имал таква ниска цена , Не пропуштајте ја последната Можност !
Пакет Листа : 1 Парчиња 300 МЕТРИ Риболов Lin e
Ако ви се допаѓа други Lenght или стил риболов Линии ,ве молиме
Посетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам


Останатите карактеристики

Линија Број:
0.8
Метри:
300 метри
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Бренд Име:
nunatak
Број На Модел На:
YX070111
Обликот:
Ниво
Материјал:
Плетенка Жица
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
сила:
20-100lb
Должина:
300M
Линија дијаметар:
0.14 mm
боја:
ArmyGreen,Зелена,Сива,Жолта,
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Сила Тест Опсег(KG):
9.1-за 45,4 KG
Погоден:
Saltwater/Слатководни
Ткае:
8 насоки

Слични понуди