Формално Кралската Црвено Злато Монистра Муслимански Вечерни Фустани Долго Кратко Sleeve Пром Фустан 2018 Бал Сопствени Направени Сатен Пром Фустани

Формално Кралската Црвено Злато Монистра Муслимански Вечерни Фустани Долго Кратко Sleeve Пром Фустан 2018 Бал

DEN 14352.00

Тековен

Начин На Плаќање И Плаќање Време (Кој Метод Ќе Сакаат)
2. Вашиот Настан Датум (Кога Сте Биле Тоа)
3. Посебни големина (ако големината на биста или стомакот или хип е голема, треба големината подолу)
*Под биста
*Големина arround папокот. Вашата Други Requirment За Дизајн, Додаток За Во Автомобил. Вашиот Примачот Адреса (Име, Телефонски Број, Улица, Град, Држава, Земја, Поштенски Код,Ја Вредноста Што Сакате Да Ни Пишуваат За Конкретна Компанија Се Лизга.


Останатите карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Деколте:
Душо
Декорација:
Sequined,Везови,Лак,Beading,Appliques,Чипка,Цвеќиња,Кристали,Бисери
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Бал
Бренд Име:
AOLANES
Sleeve Стил:
Редовни
Моден Елемент:
Гроздобер
Број На Модел На:
905
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Воз:
Судот Воз
Ткаенина Тип:
Сатенски

Слични понуди