06A 906 262 BR Кислород Сензор за ГОЛЕМА AUDI

06A 906 262 BR Кислород Сензор за ГОЛЕМА AUDI

DEN 2400.00

Тековен


Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!
Објектот спецификите
Предмет Тип : Кислород Сензор
Бренд Име : Cadic БРЕНД
Големина на : 18*10*5 ММ
Тежина : 0.3 kg
Пакување & Испорака
Пакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи. Тешки делови, светлина делови и кревка делови ќе бидат спакувани одделно.
Нашите Услуги
1.Брз одговор за пораки и пораки во рок од 24 часа
2.Професионални барања и гаранција политика по 6 месеци по B/L датум
3.Најбрз испорака до вашата цел, вообичаено 7 дена за воздух цел , 20-30 дена на море цел врз основа на контејнери
ДЕТАЛИ :
Добар квалитет
НИЕ ПОМИНЕ СЕРТИФИКАТИ
ПОСЕТЕТЕ ЈА НАШАТА SRORE , ЌЕ НАЈДЕТЕ ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ !


Останатите карактеристики

Бренд Име:
KLORY
Материјал:
1
Осветленост Дел Број:
1
Тип:
Отворете Магнетно
Производителот Дел Број:
1
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Палење Тип:
Двојно Цилиндар За Палење

Слични понуди