Проширување На Автомобил Агол Видите Пенкало Автомобилската Телескопски Откривање Леќа Круг Огледало Инспекција Рака Алатка

Проширување На Автомобил Агол Видите Пенкало Автомобилската Телескопски Откривање Леќа Круг Огледало Инспекција

DEN 92.00
-12 %
DEN 104.64

Тековен

Дијаметар 30мм огледало монтира на вртливата топката заеднички за 360° агол приказ Види во оние скриени делови за вашиот автомобил : Делови броеви, мерењето знаци, непријатно ореви, се најде важно изгубени делови итн. Ќе се чудам како што некогаш успеа без еден Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Sliver со можност да биде продолжен за 14.5-59.5 cm Огледало со Дијаметар : Прибл. 3cm 1 x Телескопски Инспекција Огледало


Останатите карактеристики

Тип:
Рака Алатки
Број На Модел На:
Рачни Алатки, Телескопски Инспекција Огледало
Бренд Име:
kaisi
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Големина:
about 17-49cm
Број на Парчиња:
1pc
Пакет:
xx
Тип:
xx

Слични понуди