Големина 6 СТП Кожа Стандард на Жените во Кошарка, Затворен Отворено Ballon Тинејџерски Обука Натпревар Баскет Топката Слободни Нето Торба Игла 601

Големина 6 СТП Кожа Стандард на Жените во Кошарка, Затворен Отворено Ballon Тинејџерски Обука Натпревар Баскет

DEN 845.00
-29 %
DEN 1190.40

Тековен


Информации Материјал : СТП Кожа Големина : Број 6 Нето Тежина : 520g Круг : 70-71cm Погоден Група : Жени,Тинејџерски Употреба : Обука Натпревар Пакет 1*Кошарка (Не Надувување) 1*Нето-1*Pin Безбедна и цврста пакет на услуги,Ние внимателно проверете сè беше во добра conditon,пред испорака за вас.Не грижете се.


Останатите карактеристики

Тип:
Топката
Број На Модел На:
601
Топката Големина:
6#
топката материјал:
PU
Бренд Име:
SHIBODENG
Изведени Серија:
Никој
Погоден Група:
Жените,Младите
Нето тежина:
520g
Употреба:
обука натпревар
Поддршка Dropshipping:
Yes
Известување:
Ние сме фабрика продаде видови на кошарката
Кошаркарски Тим:
All-Star Игра
Круг:
70-71cm

Слични понуди