НУРНЕ&ПЛОВИ 1.5 mm Neoprene Мажите Зима Нуркање Панталони со Висок Појас Глуждот-должина, Топло Панталони за Пливање, Веслање Едрење Сурфање

НУРНЕ&ПЛОВИ 1.5 mm Neoprene Мажите Зима Нуркање Панталони со Висок Појас Глуждот-должина, Топло Панталони за

DEN 1036.80

Тековен


Главни Карактеристики : Марка : НУРНЕ & ПЛОВИ Име : Нуркање Панталони Модел : LP-18051 Материјал : 1.5 MM Neoprene + Најлон Големина : M / L / XL / XXL Функција : да се Чува на Топло / Сончање / Спречување на Стинг Пакет : 1pcs Нуркање панталони
Пакет тежина : Околу 0.5 кг
Пакет Содржина : 1 x 1.5 mm Нуркање Панталона


Останатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Бренд Име:
НУРНЕ&ПЛОВИ
Материјал:
Најлон,Neoprene
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
ЛП-18051
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон,Neoprene
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Слични понуди