INSTANTARTS Секојдневен Тинејџерите Девојки Drawstrings Кеси Симпатична 3D Животинско Боксер Куче Печати Патување Складирање Ранци Softback Womem Плажа Кеси

INSTANTARTS Секојдневен Тинејџерите Девојки Drawstrings Кеси Симпатична 3D Животинско Боксер Куче Печати Патување

DEN 336.00
-30 %
DEN 479.52

ТековенОстанатите карактеристики

Број На Модел На:
Z3
Бренд Име:
instantarts
Главен Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Објектот:
Drawstrings кеси
боја:
шарени
Функција:
shoolbags,bookbag,ранец
Стил:
се патува,оди на училиште,шопинг,дневна
Се Справи Со/На Рака Тип:
Се Справи Со/На Рака Тип
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
string
Пад на Превозот и трговија на Големо :
Добредојде
Техника:
3d цвеќиња за печатење
Големина:
long

Слични понуди