Hongyi Мода Транспарентен Кожа Ѕиркаат Пети Жените Сандали Буци Високи Потпетици Лето Сандала Чизми Жените Глуждот Плен

Hongyi Мода Транспарентен Кожа Ѕиркаат Пети Жените Сандали Буци Високи Потпетици Лето Сандала Чизми Жените

DEN 3528.00
-20 %
DEN 4410.24

Тековен

ние прифаќаме сите трговија на големо и мало и пад на превозот се бизнис,и да се меша цел се на располагање премногу.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава.
* Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин
ви благодариме многу за вашата посета!
Со среќа!
Се омажи.
Оставете го вашиот повратните информации
*Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Благодарение толку многу !
Производите се прикаже :
Големина на табелата :
Сите наши производи се како што е прикажано во те слики,она што го гледате е она што ќе добиете.
Превозот Термини :
*Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по приемот на плаќање.
Враќање & Размена политика :
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во тоа 's original condion за враќање на парите или замена. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
Кога ќе го поставите цел на нас,ве Молиме љубезно ме извести кои големина и боја треба.


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Висина:
Глуждот
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Горниот Материјал:
ПВЦ
is_handmade:
No
Вратило Материјал:
ПВЦ
Подигнете Тип:
Основни
Број На Модел На:
Z4023323226
Бренд Име:
hongyi
Пети Форма:
Круг Пети
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Моден Елемент:
Рим
Insole Материјал:
ПВЦ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Сезоната:
Лето
Пета Тип:
Плоштад пета
Затворање Тип:
Zip
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума

Слични понуди