Наводнување Tee Брз Полнач 8/11 Црево Tee 8/11 Црево Наводнување капка по капка Фитинг 10pcs

Наводнување Tee Брз Полнач 8/11 Црево Tee 8/11 Црево Наводнување капка по капка Фитинг 10pcs

DEN 108.00
-14 %
DEN 126.24

Тековен

Име : 8 / 11mm црево tee Внатрешен дијаметар : 8 mm / 11 mm Црево капе фитинг 6 mm Големина : види слика Пакет : 10pcs Ние и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ќе ви даде најдоброто решение ! Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е точна англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, постои и влошување на квалитетот проблем, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволителен резултат, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница се надевам дека за да добиете вашето разбирање и поддршка.


Останатите карактеристики

Дијаметар:
3/8
Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
WZCWJNLGM
Пластични Тип:
ABS
Градина Вода Конектор Тип:
Стандард Конектори
Стандард:
ANSI
Број На Модел На:
8/11
Материјал:
Пластични
Име:
Tee брз полнач
Тип:
црево splitter
Материјал:
Пластични
Големина:
for 8/11 hose
Тежина:
65 g
Количина:
10

Слични понуди