Пилот Hi-Tec-C 0.4 mm ултра ред Ролер пенкало 10 избере Бои за

Пилот Hi-Tec-C 0.4 mm ултра ред Ролер пенкало 10 избере Бои за

DEN 230.00
-5 %
DEN 242.40

Тековен


започнете
крајот
Пилот Hi-Tec-C 0.4 mm ултра ред Ролер пенкало 10 избере Бои за
1 Pc/3 Pcs/6 Pcs/12 Pcs Иста или Мешани Бои :
Може да се купи истите бои или да се меша било какви Бои да 3 Pcs/6 Pcs/12pcs, како што Откако ќе изберете "12 Pcs Иста или мешани бои ", можете да одберете 12 Pcs сите за Сина или можете да одберете 4pcs на Сино, 4pcs на Црвено, 2pc на Црно и 2pcs на Зелена.
Ве молам да ми испрати вашата боја и квантитетот барање веднаш по купувањето.
- Бренд : Пилот
- Направен во Јапонија
- Топка со дијаметар : 0.4 mm - Совет : Карбид легура топката пенкало цевка од нерѓосувачки челик - Мастило Боја : Црна, Сина, Црна, Црвена,Зелена,Розова,Светло Сина,Портокалова,Кафена,Виолетова - ново развиен био-полимер мастило спречува feathering и обезбедува менаџирање на пишување во секое време. - Тоа им овозможува исклучително микро-фината пишување. - Состојба : Brand New - Refillable : Користете Hi-Tec C гел пенкало рефил 0.4 mm


Останатите карактеристики

боја:
Сина 1PC, Сина, Црна 1PC, Црна 1PC, Портокал 1PC, Браун 1PC, Розова 1PC, Светло Сина 1PC, 3Pcs Иста или мешани, 6Pcs Иста или мешани, 12Pcs Иста или мешани, 10Pcs Секоја Боја 1PC, Црвена 1PC, Виолетова 1PC, Зелена 1PC
Тип:
гел пенкало
Број На Модел На:
Hi-Tec-В
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.4 mm
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Пилот
Тип:
гел пенкало

Слични понуди