SUNON / Sunon фан 24V фан KD2409PTS1-6 9025 9CM 24V 3.6 W

SUNON / Sunon фан 24V фан KD2409PTS1-6 9025 9CM 24V 3.6 W

DEN 677.00
-10 %
DEN 752.16

Тековен


Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
SUNON
Применливи:
Мулти-платформски
Тип Радијатор:
Фан
Финост:
Користи
Услуга:
Друг / други

Слични понуди