320 Далечински Преносни Електронски Анти Изгубени Аларм Заштита +Keychain Дете Милениче Y110-Dropshipping

320 Далечински Преносни Електронски Анти Изгубени Аларм Заштита +Keychain Дете Милениче Y110-Dropshipping

DEN 195.00
-21 %
DEN 247.20

Тековен

Материјал : Пластични Боја : Црна Прикачување на предавателот на лична кои припаѓаат на пр. Телефон, дете или милениче и примачот не почне да вибрира и да се огласува алармот кога детето или домашно милениче надминува собата растојание исто Така се идеални за паричници, Компјутери, purses и други важни објекти Компактни димензии, лесно да се контролира со Приемник Батерија : AAA батерија (не се вклучени) Предавателот батерија : еден CR до 2032 (не се вклучени) Растојание : 0-25m може да се прилагоди Аларм тип : Предупредување на ѕвонење и vibratio Предавателот големина на : 2.4 cm*0.8 cm/0.94"*0.31" Приемник големина : 6cm*3.5 см*1.3 см/ 2.36"*1.38"*0.51" Количина : 1 Pc (батерија, не се вклучени) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! 1 x Приемникот 1 x Предавателот


Останатите карактеристики

Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Fadish
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
keychain

Слични понуди