7pcs природни рачно изработени жолта jade дланка камен 22-26g Кристал Реики Кварц Исцелување Чакра за декорација

7pcs природни рачно изработени жолта jade дланка камен 22-26g Кристал Реики Кварц Исцелување Чакра за декорација

DEN 613.44

Тековен


7pcs природни рачно изработени жолта jade дланка камен 22-26g Кристал Реики Кварц Исцелување Чакра за декорација
Големина : 45x35 x8 mm ( должина*ширина*дебела ),ве молиме овозможи 2-3мм грешка како што е рачно изработени
Материјал : 100% природни жолта jade
Тежина : околу 22-26 грам/слик
Пакет : со еден бесплатен сомот торбичка
Сликата е само за референца, ќе се слични кристал, бидејќи од природен камен.
Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детали, ве молиме проверете описи за вистинската големина пред наддавање, ви благодариме!
Ќе се добие ист квалитет како на сликата. Поради камен charateristic,
бојата некои е жолта, а некои и се бели,секој е посебна.


Останатите карактеристики

Материјал:
Скапоцен камен
Бренд Име:
jeaxi
Стил:
Фенг Шуи
Тема:
Љубов
Материјал:
жолта jade
Име:
Чакра дланка камен
боја:
Жолта
Употреба:
бизнис подароци, дома декорација, реики лекување
Големина:
45*35*8мм
Обликот:
овална
Тема:
лекување
Стил:
Fengshui

Слични понуди