Зимски Parkas Мажите Едноставен Стил Секојдневен Патент Јакна Машки Windproof Топло Солидна Боја Дебели Маскирани Удобно Overcoat Големина S 4XL

Зимски Parkas Мажите Едноставен Стил Секојдневен Патент Јакна Машки Windproof Топло Солидна Боја Дебели Маскирани

DEN 4795.20

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
ifrich
Материјал:
Полиестер,Spandex
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Јака:
Маскирани
Пополнување:
Памук
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
57865004
Ткаенина Тип:
Платно
Sleeve Стил:
Редовни
Тежина:
1250g
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
боја:
Црна,сина

Слични понуди