500pcs трговија на Големо Kraft хартија подарок пакување кутија картон хартија кутија мала картонска накит за подарок пакување хартија кутија wen5580

500pcs трговија на Големо Kraft хартија подарок пакување кутија картон хартија кутија мала картонска накит

DEN 8160.00

Тековен


Боја : Црна, бела, кафеава
Материјал : картон
Големина : 85*85*35mm


Останатите карактеристики

боја:
микс боја, Кафеава, Бела, Црна
Повод:
Партија
is_customized:
No
Шема:
Никој
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
500pcs
Број На Модел На:
wen5580

Слични понуди