Amorita бутик Камен pendant ѓердани

Amorita бутик Камен pendant ѓердани

DEN 692.00
-30 %
DEN 988.80

ТековенОстанатите карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
XL03759
Бренд Име:
Amorita бутик
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир

Слични понуди