Висок Квалитет на Парови Т Кошула Жолт Цвет Печатење Неколку Облека Лето, Т-маица 2018 Секојдневен О-вратот Блузи Љубители Tee Кошула

Висок Квалитет на Парови Т Кошула Жолт Цвет Печатење Неколку Облека Лето, Т-маица 2018 Секојдневен О-вратот

DEN 381.00
-26 %
DEN 514.08

Тековен


Големина Биста Рамо Должина, Висина и Тежина cm инчен cm инчен cm инчен cm kg Бебе S 60 23.58 25 9.83 39 15.33 75-90 7.5-12.5 М 64 25.15 25.5 10.02 42 16.51 90-105 12.5-17.5 L 68 26.72 26 10.22 45 17.69 100-115 15-22.5 XL 72 28.30 27 10.61 48 18.86 110-125 20-21.5 XXL 76 29.87 28 11.00 51 20.04 120-135 25-32 3 XL 79 31.05 30 11.79 54 21.22 130-140 30-36.5 4 XL 84 33.01 34 13.36 56 22.01 135-155 35-42.5
Големина Биста Рамо Должина, Висина и Тежина cm инчен cm инчен cm инчен cm kg Мажите M 88 34.58 42 16.51 64 25.15 150-160 50-52.5 L 96 37.73 44 17.29 68 26.72 165-170 55-62.5 XL 104 40.87 46 18.08 70 27.51 170-175 65-70 XXL 108 42.44 48 18.86 72 28.30 175-185 75-80 3 XL 112 44.02 50 19.65 74 29.08 180-190 82.5-87.5 4 XL 116 45.59 СЕК 52 20.44 77 30.26 185-195 90-95 5 XL 120 47.16 54 21.22 80 31.44 200-250 100-105
Големина Биста Рамо Должина, Висина и Тежина cm инчен cm инчен cm инчен cm kg Жените S 42 16.51 37 14.54 59 23.19 150-155 42.5-50 М 44 17.29 39 15.33 61 23.97 155-160 52.5-57.5 L 46 18.08 41 16.11 63 24.76 160-165 57.5-62.5 XL 48 18.86 42 16.51 65 25.55 165-170 62.5-67.5 XXL 50 19.65 44 17.29 67 26.33 170-175 70-75


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Wanrty Whisnos
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
неколку t кошули
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
цена:
Цената За 1 парче

Слични понуди