AINUOSHI Луксузни 3 Карат Овална SONA Ангажман Прстени 925 Sterling Silver Прстени за Жените Свадба Годишнината Прстени Свадба Накит

AINUOSHI Луксузни 3 Карат Овална SONA Ангажман Прстени 925 Sterling Silver Прстени за Жените Свадба Годишнината

DEN 2016.00
-58 %
DEN 4800.00

Тековен

modname=ckeditor AINUOSHI Луксузни 3 Карат Овална SONA Ангажман Прстени 925 Sterling Silver Прстени за Жените Свадба Годишнината Прстени Свадба Накит
Опис Професионални Накит Производителот, во сопственост на CAD Одделот & фабрика, Cusomerized Цел добредојдени.
Најдобар Квалитет, Добра Цена, се Меша со Цел, Без Минимум барање, обидувајќи се да обезбеди најдобра услуга. Купат Повеќе, Повеќе попуст. Голем за да може да бесплатен превозот. Различни прст големина и различни центар камен големина може да обезбеди, задолжен додадете зависи промени.
100% Вистински производи за фотографија, Добар квалитет, Најдобра Услуга.
Најдобар Ангажман Прстен за Твоите Најдобри Љубов !!!!
ПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 4-10 (Можете да оставите порака за она што големината сакате Главниот Diamond Материјал : Sona Симулирани Дијамант Главниот Дијамант Големина : 8mm*12mm(3 Карат) Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : D-E Главниот Камен Боја : Јасно Бели Главниот Камен Облик : Овална Намали Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Фунта Сребро Позлата : Platinum Позлатен Камења Поставка : Prong Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент. Не лепат се Гарантира Висок Квалитет на Пакет : Картон или Пластична Кутија, Друг пакет бара е на располагање. Пакет Се Вклучени : 1 X Прстен
Свадба Sona Прстен
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ SONA СИМУЛИРАНИ ДИЈАМАНТСКИ НАКИТ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОЦЕСОТ ABEST НАКИТ ФЕР КЛИЕНТ ОСВРТИ
ЗА НАС


Останатите карактеристики

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Површината Ширина:
10мм
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
AINUOSHI
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
R3692XJ
Функција:
Жените Луксузни Ветување За Подарок Прстен
Дијамант Научно Име:
SONA Симулирани Дијамант
Дијамант Јасност:
IF
Дијамант Боја Одделение:
D-E
Главната Дијамант Карат Тежина:
3 Карат (8мм *12mm), Овална Намали
Гаранција:
Целосно Како Брилијантен Како Минирани Дијаманти
квалитет:
Висок Квалитет бело злато позлатен никогаш Нема да Исчезнат Или да се Оцрни
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба,Роденден подарок
Поставување:
Солидна 925 Сребрен Во Најдобар Квалитет на Платина се Заврши за да се Спречи Оцрни
Печат:
PT950 Д3.00ct
is_customized:
Yes

Слични понуди