за TSV G5 3.5 2TB 7200K SATA ES 6G HDD тестирани добра

за TSV G5 3.5 2TB 7200K SATA ES 6G HDD тестирани добра

DEN 14146.56

Тековен

1 приоритет.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Cisoar
Пакет:
Yes
Тип:
Видео & ТВ Тјунер Картички

Слични понуди