Краток Чипка Пред Човечка Коса, Перики Со Бебе Коса Бразилецот Remy Боб Перика Beau Коса Природна Боја Перика За Црни Жени

Краток Чипка Пред Човечка Коса, Перики Со Бебе Коса Бразилецот Remy Боб Перика Beau Коса Природна Боја Перика

DEN 3512.00
-52 %
DEN 7316.16

ТековенОстанатите карактеристики

Перика Тип:
Глава Цвест
Протегала должина:
12inches
Боја На Коса:
Природна Боја
Бренд Име:
BEAU КОСА
Текстура:
Брановидна
Материјал:
Remy Човечка Коса
капа големина:
Просечната Големина
Број На Модел На:
ARHL-0146

Слични понуди