BXIO Жените Велосипедизам Облека Гел Подлога Заклучување Со Двојно Lycra За Манжетни Дише Материјал За Двете Страни На Велосипедизмот Дресови 177

BXIO Жените Велосипедизам Облека Гел Подлога Заклучување Со Двојно Lycra За Манжетни Дише Материјал За Двете

DEN 1440.00
-50 %
DEN 2879.04

Тековен

Пред купување прочитајте големината на табелата внимателно, нашата облека се произведени според големината на табелата се наведени, не стандардот Европски и Американски големина. Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Прашање 5 : Појас за на рака нема да биде премногу долго не се применува? Како да се избере лигавче?
Одговор : на Рака големина е генерално врз основа на стандарден дизајн на каросерија, нормално е да не е премногу голема или мала. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме contace нас веднаш, за понатамошна помош. Ве молиме да обезбеди на клиентите со големината на производот слика, за да се потврди дали ние испрати погрешна големина за вас; (2). Ако имате било каков проблем со примените предмети, ве молиме, контактирајте со нас пред да ја испратите предмети назад. Пред да се врати ставки, ве молиме да се направи. Ние ќе рефундирање на дека во целост доколку постои исчезнува.
ПРЕВОЗОТ 1).
Прашање 6 : Ако не ми се допаѓа квалитетот на наведениот производ, постојат високо квалитетни производи?
Одговор : Ако чувствуваат дека квалитетот на прикажува производот не е она што го сакате, можете да не контактирате и ние имаме високо квалитетен производ за вас да изберете. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор,Транзит време варира со различни превозот методи. Ние обично го направите следново : (1). Ние не се одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја. Враќање Забелешки : 1.
Прашање 8 : По приемот на стоката, ако големината на несоодветни како да го направите? Може ли да се врати тоа?
Одговор : Ако за жал изберете погрешен големина, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом ќе ја прими стоката. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба .


Останатите карактеристики

Големина:
3XL, XXL, XL, L, M, S
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Материјал:
Lycra, Полиестер, Spandex
Патент Должина:
Целосна
Бренд Име:
BXIO
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Тип:
Џерси Поставува
Сезоната:
Лето
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
BX-0209W177
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Џебови:
3 Задните Џебови
Спорт Тип:
Лето Велосипедизам поставува
Equipo de Ciclismo:
ropa ciclismo
Дресови Големина:
S,M,L,XL,XXL,3XL
Цел големина:
Може да се меша големина како што Џерси L+Панталони M
Облека Големина Стандарди:
Според големината на табелата
пакување листа:
Дресови,лигавче или не bibs панталони
велосипедот џерси:
MTB Велосипед Дресови
велосипед облека:
Про Тим Циклус Униформи
Оригиналните Ставки:
EU

Слични понуди