Klaiyi Коса Малезија Кадрава Коса Снопови 100G/еез Човечка Коса Ткае Целосна Cuticle Remy Коса Бран Може да Се Бојадиса и Избелени

Klaiyi Коса Малезија Кадрава Коса Снопови 100G/еез Човечка Коса Ткае Целосна Cuticle Remy Коса Бран Може да

DEN 1295.00
-38 %
DEN 2088.00

Тековен


Klaiyi Малезија Кадрава Коса Снопови 100 G/еез Човечка Коса Ткае Целосна Cuticle Remy Коса Бран Може да Се Бојадиса и Избелени


Останатите карактеристики

Протегала должина:
8inches, 10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches, 22inches, 24inches, 26inches
боја:
Природна Боја
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Материјал:
Човечка Коса
Коса Екстензија Тип:
ткаењето
Единица тежина:
100g(+/-5g)/парче
Текстура:
Кадрава
Бренд Име:
KLAIYI
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Материјал Одделение:
Remy Коса
Човечка Коса Тип:
Перуанскиот Коса
Хемиска Обработка:
Permed
косата weft:
Машина Двојно Weft
Може Да Се Permed:
Yes
Најдолг Коса Дел:
>=10%

Слични понуди