YuWaiJiaRen Панк Дизајн Мажите Автомобилската Кожна Јакна Печатени Шема Biker СТП Кожа Палто Хип Хоп Chaqueta Hombre

YuWaiJiaRen Панк Дизајн Мажите Автомобилската Кожна Јакна Печатени Шема Biker СТП Кожа Палто Хип Хоп Chaqueta

DEN 2376.00
-25 %
DEN 3168.00

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Тип:
Редовни
Ткаенина Тип:
Batik
Декорација:
Appliques
Бренд Име:
YuWaiJiaRen
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Шаблон Тип:
Геометриски
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Мандарински Јака
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Faux Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Стил детали:
Печат

Слични понуди