[VK] ЈАПОНИЈА ALCO A101J61ZQ0 3 нозе 2 опрема 2A250V / 5A125V

[VK] ЈАПОНИЈА ALCO A101J61ZQ0 3 нозе 2 опрема 2A250V / 5A125V

DEN 2092.80

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
VICKO
сертификација:
CCC
Гаранција:
60D
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи

Слични понуди