9PC Врвот Пластични Чудак Намамат 4.03 g Бас Мамки за Риболов Намамат 10# Кука Чудак Риболов Намамат Мамки за Риболов Справи

9PC Врвот Пластични Чудак Намамат 4.03 g Бас Мамки за Риболов Намамат 10 Кука Чудак Риболов Намамат Мамки

DEN 380.00
-20 %
DEN 475.20

Тековен


9 PC Врвот Пластични Чудак Намамат 4.03 g Бас Мамки за Риболов Намамат 10# Кука Чудак Риболов Намамат Мамки за Риболов Справи
4.57 CM Намамат Мамка
Тежина : 4.03 g
Должина : 4.5 cm
Кука Големина : 10#
Нуркање Длабочина : 0.3 да 0.9 m
Очи : 3 D Око
Материјал : пластика
Пакет Содржина
9 x Риболов Намамат


Останатите карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
GHOTDA
Број На Модел На:
DW-1014
Материјал:
Пластични
Кука големина:
#10
Нуркање длабочина:
0.3 да 0.9 m
Тежина:
4.03g Approximately
Должина:
4.57 cm
Чудак Риболов Намамат Мамка:
Yes

Слични понуди