Втиснување Секојдневен Кравја Кожа Солидна Држачот на возачка Дозвола на Носителот За Човекот Жените Патување Мини Паричникот Ултра-тенок ConvenientW84

Втиснување Секојдневен Кравја Кожа Солидна Држачот на возачка Дозвола на Носителот За Човекот Жените Патување

DEN 408.00
-15 %
DEN 479.52

Тековен



Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Кутија
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
W84
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Ширина:
8cm
Бренд Име:
MIUMOFOX
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Употреба:
Кредитна Картичка
Објектот Тежина:
70g
Пол:
Унисекс
Објектот Должина:
11cm
Затворање Тип:
Не Патент
Стил:
Повик
боја:
како на слика
Материјал:
Кравја Кожа
толпата:
маж и жена
Сезоната:
во сите сезони
Стил:
Повик
Објектот:
подарок
Повод:
Партија, канцеларија, шопинг
Пол:
Унисекс
Предност:
фабриката за директна продажба
Известување:
Големината може да има некои се разликува поради прирачник за мерење.

Слични понуди