вратата sill scuff плоча Чувари Заштитник Намали за Субару XV 2012 2013 2014

вратата sill scuff плоча Чувари Заштитник Намали за Субару XV 2012 2013 2014

DEN 1728.00

Тековен


САМО За Субару XV 2012
Состојба : 100% Сосема нови во Кутија
Материјал : Изработени Од Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик
Iclude : збир на 4pcs,2 парчиња front L/R & 2 парчиња Задните L/Р.
ЛЕСНА инсталација


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични понуди