2018 Новите Модни Мажите Фармерки Тенок Одговара Еластична Молив Панталони Каки Сино Зелена Боја Памук Бренд Класични Фармерки Мажите Тесни Фармерки

2018 Новите Модни Мажите Фармерки Тенок Одговара Еластична Молив Панталони Каки Сино Зелена Боја Памук Бренд

DEN 1104.00
-50 %
DEN 2207.04

Тековен


Среќна Нова Година,Ние ќе prsent сте еден пар чорапи како подарок кога ќе купам фармерки во нашата продавница.Ние ќе испратиме чорапи со фармерки заедно !


Останатите карактеристики

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Затворање Тип:
Патент Летаат
Измијте:
Потресени,Уништи Се Мијат,Средни,Обоени,Stonewashed
Дебелина:
Midweight
Ткаенина Тип:
Лента
Стил:
Повик
Бренд Име:
Balplein
Декорација:
логото
Одговара Тип:
Тенок
Должина:
Full Length
Шаблон Тип:
Цврста
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Број На Модел На:
8091
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук
Големина:
28-38

Слични понуди