Кујнски Мијалник Складирање алатка Агол Складирање Рек Сунѓерот Држачот за Ѕид за правилно Поставена Јадења Капе Рек Бања Сапун Јадење Ѕид Складирање Багажник

Кујнски Мијалник Складирање алатка Агол Складирање Рек Сунѓерот Држачот за Ѕид за правилно Поставена Јадења

DEN 195.36

Тековен


Кујнски Мијалник Складирање алатка Агол Складирање Рек Сунѓерот Држачот за Ѕид за правилно Поставена Јадења Капе Рек Бања Сапун Јадење Ѕид Складирање Рек Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Материјал : Пластика. Големина : 19*27cm*5.5 Боја : Светло Розова,Зелена,Сина,Кафе Забелешка : Поради светлосни ефекти, се следи светлината , контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Ве молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. Пакет се Вклучени : 1pcs x Бања Полица(Други предмети кои не се вклучени)


Останатите карактеристики

Тип:
Чување На Коцки
Пластични Тип:
PP
Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Дребулии
Стил:
Модерна
боја:
Светло Розова,Зелена,Сина,Кафе
Големина:
19*27cm*5.5

Слични понуди