GTB2260VK турбо полнач со Променлива геометрија млазницата прстен VNT 776470-5003S 776470 059145722R за Ауди А6 3.0 TDI 240 КС CDYA CDYC

GTB2260VK турбо полнач со Променлива геометрија млазницата прстен VNT 776470-5003S 776470 059145722R за Ауди

DEN 2510.00
-17 %
DEN 3024.00

Тековен

GTB2260 VK Дел број : 776470-5003 S , 776470-5001 S , 776470-0003 , 776470-0001 , 776470 турбо 769909, 769909-0010, 769909-10 769909 ОЕМ број : 059145722 R Турбополнач Турбо VNT VGT Млазницата Прстен, Променлива-геометрија Променлива геометрија Променлива Nozzl, Променлива-Млазницата Турбина со Променлива Млазницата, Променлива-Ване Променлива Ване Variable Vane Одговара за : Млазницата прстен за Ауди А6 3.0 TDI 176 Kw - 240 КС CDYA CDYC 2008-2011 Млазницата прстен за Ауди Q7 3.0 TDI 176 Kw - 240 КС CASA 2007-2010 Млазницата прстен за "ФОЛКСВАГЕН" Морски 3.0 TDI 265-6 195 Kw - 265 КС CEZA 2009 - Млазницата прстен за "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 3.0 TDI 176 Kw - 240 КС CASA 2007-2010 - Млазницата прстен за Audi A4 3.0 TDI 176 Kw - 240 КС CAPA CCWA CCWB 2007 - Млазницата прстен за Ауди А5 3.0 TDI 176 Kw - 240 КС CAPA CCWA CCWB 2007- Млазницата прстен за Ауди А6 3.0 TDI 165 Kw CAPA CCWA CCWB 2005 - Млазницата прстен за Ауди П5 3.0 TDI 176 Kw - 240 КС CAPA CCWA CCWB 2007-
Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција. Повратните информации : Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Frequence Опсег:
776470 млазницата прстен
Модел Година:
2018
Објектот Тежина:
0.7kg
Име На Модел:
GTB2260VK
Материјал Тип:
Челик
Автомобил Производител:
Audi
Поставување на Возило:
769909 млазницата
Автомобил модел:
A6
Објектот Висина:
7cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Специјални Функции:
776470 турбо vnt
Објектот Должина:
15cm
Модел:
GTB2260VK
1.Дел Број:
776470-5003S , 776470-5001S , 776470-0003 , 776470-0001
2.Дел Број:
776470 турбо 769909, 769909-0010, 769909-10 769909
ОЕМ број:
059145722R Турбополнач Турбо VNT VGT Млазницата Прстен
2.ОЕМ број:
Променлива-геометрија Променлива геометрија Променлива Nozzl
1.Одговара за:
Млазницата прстен за Ауди А6 3.0 TDI 176 Kw - 240 КС CDYA CDYC 2008-2011
2.Одговара за :
Млазницата прстен за Ауди Q7 3.0 TDI 176 Kw - 240 КС CASA 2007-2010
3.Одговара за :
Млазницата прстен за ФОЛКСВАГЕН Морски 3.0 TDI 265-6 195 Kw - 265 КС CEZA 2009-
4.Одговара за :
Млазницата прстен за ФОЛКСВАГЕН Touareg 3.0 TDI 176 Kw - 240 КС CASA 2007-2010-
Гаранција:
1 година

Слични понуди