За БЕНЦ Carlsson w204 w203 w211 w210 w212 w205 cla gla glc glk cls Автомобил Додатоци Анти-кражба Пневматик Гуми Матични Воздушен Вентил Капа

За БЕНЦ Carlsson w204 w203 w211 w210 w212 w205 cla gla glc glk cls Автомобил Додатоци Анти-кражба Пневматик

DEN 170.00
-29 %
DEN 239.52

Тековен

За БЕНЦ Carlsson w204 w203 w211 w210 w212 w205 cla gla glc glk cls Автомобил Додатоци Анти-кражба Пневматик Гуми Матични Воздушен Вентил Капа
Ве молиме контактирајте со нас ако сакате друг логото Автомобил вентилот на Гумата Капи •Вклучувајќи 4pcs вентил капи и еден Кожа Тока копче синџир •Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, од легиран
•100% сосема нов
•Гума печат прстен внатре за да се намали воздушниот течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил
•Најдобра декорација и заштита на вашиот автомобил
1 Сет Вклучуваат : 4*Автомобил Логото вентилот на Гумата Капи + Кожа Тока копче синџир
Вентил капа должина : 12mm
Дијаметар : 8mm
Тежина : 0.06 kg
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.


Останатите карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
QYJSD
Број На Модел На:
За БЕНЦ Carlsson

Слични понуди